خدمات اصلی نمایندگی نیکون در ایران

تعمیرات دوربين / تعمیرات لنز دارای گارانتی

گارانتی ایده آل دوربین ، فراگیرترین گارانتی موجود در بازار ایران برای دوربینهای عکاسی نیکون،
است. سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین تمامی دوربینهایی را که دارای گارانتی این شرکت میباشد پذیرش نموده و خدمات رسانی میکند.
دامنه استفاده از گارانتی بسیار گسترده است ، نیاز به گارانتی ایده آل دوربین فقط زمانی که دوربینتان به مشکل و ایراد بخورد محدود نمیشود.
به عبارت دیگر این گارانتی تنها برای رفع اشکالات و ایرادات مربوط به خط تولید نیست، بلکه از آن بیشتر باید جهت نگهداری و تضمین سلامت دوربین استفاده کنید.
دوربینهای دارای گارانتی شامل خدمات ویژه ای میشوند که در زمان سالم بودن دوربین بیشتر به کار می آیند که یکی از این خدمات،  نصب کلیه Adjustment Software که در واقع همان برنامه مخصوص AF ، برنامه مخصوص AE ، برنامه های مخصوص لنز و... میباشد. این برنامه ها جهت افزایش دقت، سرعت و گاهی جهت رفع برخی ایرادات جزئی استفاده میشود
.
پذیرش دوره ای دوربینهای دارای گارانتی در سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین ، علاوه بر رفع ایرادات و مشکلات مربوط به خط تولید (طبق فراخوان کمپانی های معظم) میتواند موجب افزایش کیفیت و طول عمر دوربین و لنز شما گردد
تعمیرات دوربين / تعمیرات لنز بدون گارانتی

بجز دوربینهای کانن، نیکون و فوجی فیلم که گارانتی ایده آل دوربین دارند در سازمان خدماتی تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین، تمامی دوربینها و لنزهایی که فاقد گارانتی نیز میباشند سرویس و تعمیر میشوند. به عبارت بهتر تمامی دوربینها و لنزهای بدون گارانتی،  از هر مارک و برند و از هر نوع و مدلی که باشند در این سازمان پذیرش و تعمیر میشود و با استفاده از دستگاه های پیشرفته Adjustment Software تنظیمات نهایی میگردند.
تمامی قطعات و قسمتهای تعمیر شده به مدت سه ماه ضمانت میگردند که این امر نشان دهنده‌ی اطمینان ما از نتیجه کار است
سرويس و تنظیم رايگان دوربين هاي عکاسي

سرویس حسگر یکی دیگر از خدمات رایگانی است که باید به دفعات صورت گیرد.
حسگر دوربین ها با توجه به فضایی که در آن به کار گرفته میشود احتمال کثیف شدن داشته و نیاز به تمیز کردن پیدا میکنند.
هر چقدر دود و غبار و ریزگرد در فضای عکاسی بیشتر باشد حسگر دوربین را باید در دفعاتی با فاصله زمانی کوتاه تر برای سرویس به تعمیرگاه آورد.
به طور متوسط تقریبا هر دو ماه یکبار حسگر یک دوربین باید تمیز شود.
پس تا زمانی که گارانتی شما اعتبار دارد هر دو ماه یکبار از این فرصت استفاده کرده و دوربین خود را در سازمان خدمات تعمیرگاه مرکزی دوربین / ایده آل دوربین، به صورت رایگان سرویس رایگان  کنید